Maksimeerige oma Craps võidud

Nagu igas muus kasiinomängus, nõuab crapsis võitmine strateegiat ja distsipliini. Üks asi, mis mängijatel alati meeles peaks olema, on see, et igal jamapanusel on alati majasilm ja selle tühistamiseks ei saa midagi palju ära teha. See ei ole aga inimeste võitmist takistanud. Täringukontrolli kasutamine ning vähemalt mängude ja mängude panuste hoidmine on üks parimaid viise selles mängus võitmiseks. Mõni inimene võidab ka sellega, et hoiab oma algse lauapanuse minimaalselt ja jätkab ennustuste kasutamist.

Ülim strateegia Crapsis võitmiseks

Ülim strateegia Crapsis võitmiseks

Unustage kõik jamad, mis crapsite kohta kätketakse, ja järgige mängureegleid, ülejäänud on ajalugu. Enne panuse tegemist on hea tutvuda reeglite kogumikuga ja mõista erinevate ennustuste matemaatilist tõenäosust, sel viisil võib arvata, millised neist tõenäoliselt võidavad. Kuna craps on puhtalt õnnemäng, tähendab see, et tulemus põhineb ainult täringute veeremisel ja tavaliselt puudub täringute veeremise strateegia ega isegi see, kui palju täringud puhkavad. Seal on jutustusi selle kohta, kuidas täringute veeretamine võib nendesse uskudes olla hukatuslik.

Ülim strateegia Crapsis võitmiseks
Mis saab edasi pärast reeglite mõistmist?

Mis saab edasi pärast reeglite mõistmist?

Kui reeglid ja terminid on aru saadud, on järgmine samm parima strateegia väljaselgitamine. Näiteks kui keegi mängib liini, tähendab see, et on ka teisi mängijaid, mis pole halb asi. Peamiselt pakub liiniülekande strateegia paremaid võimalusi nii võitmiseks kui ka väljamakseteks. Läbisõiduvõimaluste mängimine annab mängijatele seevastu eelise, kuna maja serv sellel on väga minimaalne. Kui mööduv panus muutub punktpanuseks, annab see võimaluse teha tulevane panus, mis võib olla suurepärane võimalus võita.

Mis saab edasi pärast reeglite mõistmist?
Ennustused jama panustele

Ennustused jama panustele

Muidugi on erinevatel panustel erinevad koefitsiendid. Enne kui teha otsus parima panuse kohta, on alati soovitatav aru saada, kui palju võiks teatud panuste eest tõenäoliselt maksta. Summad vastavad alati tulemuse tõenäosusele. Võitmiseks ei pea alati tingimata aru saama kõigist panustest, eriti kui üks on algaja. Crapsis võitmiseks on koefitsientide ja iga panuse toimimise teadmine esmatähtis, kuna mängija iga liigutus põhineb sellel, kui hästi nad kahest aru saavad. Tabelis navigeerimine muutub lihtsaks, kui see kõik on selge.

Ennustused jama panustele
Näpunäited Crapsis võitmiseks

Näpunäited Crapsis võitmiseks

Õige panuse valimine on muidugi võitmise ülim saladus. Esimene näpunäide on valida kas pass / don't pass või tule / ära tule panuseid. Nendel panustel on madalam maja eelis. Teised panused, mis panevad teid eelispunkti, hõlmavad koht 6, koht 8, väli 2 ja väli 12. Samuti on hea mõte enne alustamist kontrollida, mida teised panustajad panustavad. Panuste tegemine, mille minimaalne eelis on umbes 1,41 protsenti, suurendab võiduvõimalust. Samuti on alati hea hoiduda ennustuspanustamistest ning pidada kinni panustest ja panustest.

Näpunäited Crapsis võitmiseks