Eesti
CrapsSeal
  • Boonus
  • Kasiino
  • Kuidas mängida
  • Reaalajas
  • Mobiiltelefon
  • Päris raha
Menu
Craps
Eesti

Kõik boonused Craps 2021 hasartmängude eest

Kui mängijad registreeruvad kasiinos Craps'i mängu mängima, on esimene asi, millega nad kokku puutuvad, boonuskupong. See tegu on muutunud nii tavaliseks, et see on nüüd kõigi Crapsi kasiinode keel, kes soovivad mängijaid oma platvormile meelitada. Boonusega mängimisel on selle plussid ja miinused. Boonusega mängimine võimaldab mängijal õnne korral oma kontot kasvatada, kulutamata oma raha. Boonuse kasutamise miinuseks on aga see, et paljude kasiinode keerukate panustamisnõuete tõttu ei tohi mängija kunagi võitu välja võtta.

Read more...
Kõik boonused Craps 2021 hasartmängude eest
Craps
Parima Craps boonus

Parima Craps boonus

Parima Craps boonus

Mängijad, kes otsivad vähem tüütute panustamisnõuetega boonuseid, võivad kaaluda VIP boonuseid. Need boonused on suunatud kasiino kõrge väärtusega klientidele. Mängijad, kes deponeerivad oma mängukontodele suuri rahasummasid või panevad panustele suuri summasid, saavad kõrged boonused. Nendel boonustel ei pruugi olla tavaliste boonuste korral sama suuri kordajaid, kuid mängijatel on parem võimalus võidud välja võtta. Kasiinod vähendavad seda tüüpi boonuste panustamisnõudeid, et hoida oma kõrge väärtusega kliente neile truuks. Need on parimad boonusetüübid mängijatele, kes soovivad Craps boonuseid ära kasutada.

Tasuta Craps boonus

Tasuta Craps boonus

Vaimukas mängija võib küsida, miks kõik kasiinod tormavad oma mängijatele boonuseid ja tasuta panuseid pakkuma, kas nad ei kaota kasumit? Vastus on eitav. Paljud kasiinod ei paku oma mängijatele boonuseid, mida neil õnnestub võitudena välja võtta. Nagu eespool arutatud, on enamikul kasiinodel keerulised panustamisnõuded, eriti tavapanuste osas. Craps-mängudes boonuseid pakkuvate kasiinode peamine eesmärk on suurendada registreerimisnumbreid. Lisaks kasutavad kasiinod boonuseid söödana, et hoida mängijaid oma saitidel kauem. Eesmärk on panna teid piisavalt kauaks jääma, et osa oma raha panustada.

Hoiuse boonust pole

Hoiuse boonust pole

Mängijatele, kes soovivad Crapsit proovida konkreetses kasiinos riskivabalt, on hea mõte sissemakseta boonus. Seda tüüpi boonus võimaldab mängijal pärast registreerimist ilma kohustusliku sissemakseta saada oma kontole teatud summa raha. Mängija saab seda summat kasutada panuste tegemiseks platvormil saadaolevatel erinevatel Craps-sündmustel. Sellised boonused aga takistavad mängijat väljaastumast. Nagu enamiku teiste boonuste puhul, kehtivad ka panustamistingimused dikteerivad tingimused. Boonuse väljavõtmiseks peab iga mängija vastama nendele nõuetele ja järgima kõiki tingimusi.

Boonuste panustamine

Boonuste panustamine

Üks asi, mida kõik mängijad peavad meeles pidama, on see, et boonus võetakse tagasi alles siis, kui mängija vastab kõigile panustamise vajadustele. Erinevad kasiinod kehtestavad erinevad Craps mängude versioonidele erinevad panustamise reeglid. Boonuse maksimaalseks kasutamiseks ja väljamaksevõimaluste parandamiseks peavad mängijad kinnitama, kas boonus moodustab osa panustamise künnisest. Mõni kasiino lubab panustamisvajaduste rahuldamiseks ainult tegelikke panuseid. Kui boonus sellele siiski aitab kaasa, muudaks see boonuse väljavõtmise võimaluse saavutatavamaks. Selle saab kindlaks teha KKK-lehe läbimisel või tingimuste ja tingimuste lugemisel.

Kohustustest loobuminePrivaatsuspoliitikaVastutustundlik mängimineTingimusedHasartmängusõltuvusSitemap
© CrapsSeal 2021