Kuidas mängida mobiilis Craps

Craps on olnud väga pikka aega populaarne. Seda mängu on mängitud nii tänavatel kui ka kasiinodes selle madala raskuse ja vajamineva väikese varustuse tõttu. Craps on rohkem seotud õnne ja natuke oskustega ning seega saavad mängida kõik. Mängu populaarsuse tõttu tegid paljud mänguettevõtted mobiiliversioone, et mängijaid saaks liikvel olles nautida. Mobiilimängud on populaarsed ka sellepärast, et neid saab mängida kõikjal ja isegi algajad saavad mängida ilma piinlikkust tundmata. Samuti saavad inimesed mängida sõprade või võõraste vastu.

Craps liikvelCraps Android OS-isMängud iOS-isCraps'i mängimine tahvelarvutil
Craps liikvel

Craps liikvel

Craps on mäng, milles osalevad täringud. Mängu mängitakse täringut lauale veeretades. Mõni võib kasutada oma oskusi veendumaks, et suudab viske tulemusega manipuleerida, kuid enamik kipub viskama ja ülejäänud jätab daami õnneks. Sama kontseptsioon on vastu võetud ka rakendustes ja mobiilimängudes. Mängijat esindab avatari. Mängija saab avatari juhtida ja mängida nii, nagu oleksid nad tegelikult kasiinos. Mobiilimängud on nüüd arenenud ja seetõttu püüavad nad muuta kasutajakogemuse võimalikult reaalseks ja täpseks.

Craps liikvel
Craps Android OS-is

Craps Android OS-is

Mobiiltelefonide osas on palju opsüsteeme, kuid väga vähesed on populaarsed ja ühilduvad enamiku seal asuvate rakendustega. Üks juhtivamaid opsüsteeme on Android ja väidetavalt on sellel süsteemil vähemalt kaks miljardit aktiivset kasutajat kogu maailmas ja Playstore'is üle kahe miljoni rakenduse. Tänu Androidi ülekaalukale edule on paljud mänguettevõtted püüdnud oma mänge androidis kättesaadavaks teha, et nad oma kasutajaid mitmekordistaksid. Androidis on Crapsist saadaval palju versioone, millest kasutajad saavad valida.

Craps Android OS-is
Mängud iOS-is

Mängud iOS-is

Üks kõige paremini jutustatud võidulugusid peab olema Taaveti ja Goliati lugu. Kes David on ja kes Goliath on Androidi ja iOS-i vahelises loos, pole tegelikult selge, kuna on erinevaid seisukohti, mida näivad toetavat faktid ja arvandmed. Selge on see, et iOS on kasutajate osas teisel kohal, kuid on kõige kasumlikum. Paljudel mängude loojatel on oma rakendused androidis ja iOS-is, et rahuldada mõlemat turgu. Kallimate mängudega kallimad mängijad loovad oma mänge iOS-i jaoks, kuna see turg saab seda lubada ja süsteem saab hakkama graafikaga jne.

Mängud iOS-is
Craps'i mängimine tahvelarvutil

Craps'i mängimine tahvelarvutil

Tahvelarvutist on viimastel aastatel saanud väga vajalik seade. Selle põhjuseks on suurus ja funktsionaalsus. Enamik tahvelarvuteid suudab täita samu funktsioone kui sülearvuti ja need pole nii mahukad. Tahvelarvuti on mugav, kuna sellel on palju suurem ekraan ja see on kaasaskantav. Just sel põhjusel otsustavad mõned mängijad mängida tahvlis selliseid mänge nagu Craps, sest suurem ekraan ei koorma silmi. Craps'i mängimine tahvelarvutis aitab säilitada ka nutitelefoni või sülearvuti vajaminevat energiat.

Craps'i mängimine tahvelarvutil