Kuidas mängida reaalajas Craps

Craps on veebikasiinode üks populaarsemaid mänge, kuna need pakuvad puntide mängijatele võimalust mängida laua taga action-seansse, ehkki võrgus. Edasimüüjate crappe on tegelikult tavaliste veebipoegadega võrreldes huvitavam mängida. Mängu nautimise peamine tegur on reeglite mõistmine ja teadmine, kuidas halbadest panustest kõrvale hoida. Kui mõni asi on selge, näiteks laua välja nuputamine ja täringute veeremine, on ülejäänud asi lihtne. See võib tunduda salapärane ja keeruline, kuid kui see kõik välja mõelda, on live-edasimüüja craps üks huvitavamaid mänge võrgus.

Kuidas Live Dealer Craps töötabEdasimüüjate roll Live Dealer Craps'isOtsemüüja Craps tarkvaraOtsemüüja Craps Stream
Kuidas Live Dealer Craps töötab

Kuidas Live Dealer Craps töötab

Esimesed asjad kõigepealt! Laua ülesseadmist tuleb hästi mõista, kuna kõik tehakse virtuaalselt. Kuna täringut ei veereta kedagi, on lauad üles seatud nii, et iga mängija saab toimuvast võrdse ülevaate. Stantsi veeretatakse üle laua mehaanilise seadmega, mis teeb seda täpselt nii, nagu seda tehakse võrguühenduseta. Hea on see, et mängija saab endiselt laskurina mängida, tehes läbimängimisliinile panuse. Nii tunnevad mängijad, nagu veereksid nad füüsilist täringut.

Kuidas Live Dealer Craps töötab
Edasimüüjate roll Live Dealer Craps'is

Edasimüüjate roll Live Dealer Craps'is

Ilma edasimüüjateta ei juhtuks elavat edasimüüjat. Üks roll, mida diiler täidab, on panuse tegemise ja reeglite järgimise tagamine. Lisaks tagavad mängijad, et mängijad tunnevad, et kõik on korras, õiglased ja ausad mängud. Kui mängijad kahtlevad, on diiler alati küsimustele vastamiseks. Põhimõtteliselt tagavad need mängu liikumise ja tooni seadmise, muutes mängijad kodus lemmikmängudest mugavaks. Samuti tagavad need protsessi sujuva ja kiirema toimimise.

Edasimüüjate roll Live Dealer Craps'is
Otsemüüja Craps tarkvara

Otsemüüja Craps tarkvara

Kui palju panustajaid registreerub ja mängib veebikasiinodes, ei kuulu mängud kasiinodele, vaid nad saavad neid tarkvara pakkujatelt. Enamik kasiinosid, mis pakuvad elavat diilerilahendust, kasutavad tarkvara Novomatic, Microgaming, Evolution Gaming ja Playtech. Need on juhtiv edasimüüjate mängude tarkvara pakkujad ja on selle poolest tuntud. On ka teisi tarkvaraarendajaid, kuid need on kõige tavalisemad. Enamik kasiinosid, mis pakuvad otsemüügimänge, kasutavad seda tarkvara, kuna need on teadaolevalt autentsed, ja ennekõike on mängijatele tagatud aus mäng ja turvalisus, kuna nad naudivad seda, mis neile meeldib.

Otsemüüja Craps tarkvara
Otsemüüja Craps Stream

Otsemüüja Craps Stream

Nagu kõigis teistes mängudes, soovitatakse mängijatel jälgida mängu otseülekannet, et mõista, kuidas asju tehakse. Selle kaudu saavad mängijad enne mängu raha investeerimist aru mitmest asjast, näiteks mängu keelest, laua seadistusest ja põhimõtteliselt kõigest mängust. Vaatlus aitab ka mõista, mis töötab ja mis mitte, mis aitab palju võitmisstrateegia väljatöötamisel. Mängude voogesitusel on oma eelised, millest üks on parimad näpunäited, mida juba alustatud jaoks parandada. Algajatele aitab see luua selge pildi mängude mängimisest.

Otsemüüja Craps Stream