Uudised

First Person Craps (Evolution) ülevaade
2021-12-15

First Person Craps (Evolution) ülevaade

Evolution Gaming on Rootsis asuv ettevõte, mis pakub veebikasiinooperaatoritele tipptasemel B2B mängulahendusi. Ettevõtte esimese isiku mängude turuletoomine kinnitab, et ettevõte on keskendunud suurepärase kasutajakogemuse ja loominguliste mängude pakkumisele. Eelkõige meeldivad esimese isiku jamad nii klassikalistele kui ka uutele mängijatele, kellel on silmapaistev stuudiokogemus. Kui te pole seda mängu veel proovinud, siis siin on tunne.

Live Crapsi saladused
2021-12-08

Live Crapsi saladused

Klassikalistes tavakasiinodes on märkimisväärsed craps-lauad. Nii lääne kui ka ida kasiinodes on see suur serveering. Kui olete nendes kasiinodes käinud, siis võib-olla mõtlete, miks mitte viia selline põnevus virtuaalsetele saitidele. Selline sund live crapsi edasimüüjatele pani Vivo Gamingu käivitama mängu esmakordse reaalajas variandi. See variant jäljendab kõigis aspektides algset võrguühenduseta versiooni. Peamine erinevus seisneb selles, et teil on kaks virtuaalset krupjeed, millest üks on tulistaja ja teine laua hostina.

Kuidas kasutada edenemisstrateegiat Crapsi mängus
2021-12-01

Kuidas kasutada edenemisstrateegiat Crapsi mängus

Edenemine on Crapsi strateegia, mille eesmärk on parandada võiduvõimalusi. Või vähendage kaotuse võimalust. Seda strateegiat kasutavad mängijad ütlevad, et see töötab siis, kui mängu juhib kontrollitud laskur. See tähendab, et laskur võib juhuslikult suurendada 7 või mis tahes muu punktinumbri esinemist. Juhusliku laskuriga laua taga crapsi mängides edenemisstrateegia ei tööta. Vastupidi, strateegiast kinni pidamine võib kaasa tuua rohkem kaotusi kui kasu.

House Edge'i mõistmine Crapsis
2021-11-24

House Edge'i mõistmine Crapsis

Internetikasiinod kasutavad kasumlikkuse säilitamiseks loomingulist viisi. Taktika on see, mida nimetatakse maja eeliseks. Kasiinod peavad rakendama eri riikides hasartmänge reguleerivate seaduste eelist. Vaikimisi on igal kasiinomängul maja eelis. Sellelt lehelt saate teada, millised on maja eelised. Seetõttu soovitame lugeda lõpuni.

Crapsi tabeli paigutuse ja kasiinotöötajate rolli mõistmine
2021-11-17

Crapsi tabeli paigutuse ja kasiinotöötajate rolli mõistmine

Craps on tänapäevaste kasiinode üks põnevamaid ja tulutoovamaid kasiinomänge. Crapsi tabeli paigutuse mõistmine on esimene samm mängu mängimise suunas. Pärast kõigi jaotiste tundmist saate välja töötada strateegia, mis aitab teil rohkem voorusid võita. Lisaks tabelile peate teadma kasiinotöötajate rolle, mis on seotud kräppide mänguga. Me laguneme kõik põhitõed kasiinokrõpsude jaoks järgmistes jaotistes.

Pangaraha haldamine veebipõhises Crapsis
2021-11-10

Pangaraha haldamine veebipõhises Crapsis

Kasiinomängud on lõbusad; ainuüksi sellest piisab, et meelitada kasiinodesse miljoneid mängijaid. Võimalus võita pärisraha tõmbab aga enamiku mängijatest jama mängima. Teisest küljest on võrgus kräppide mängimisega kaasnevad teatud riskid. Sul ei õnnestu kõik voorud. Mõnikord võite oma panused kaotada. Seetõttu on veebis kräppide mängimisel ülioluline oma pangarolli haldamine. Kui te ei tea, kuidas alustada, jagame allpool mõnda näpunäidet.

Matemaatika kasutamine Craps -mängu võitmiseks
2021-10-06

Matemaatika kasutamine Craps -mängu võitmiseks

Kuigi Craps on õnnemäng, matemaatika kasutamine aitab teid rohkemates voorudes. Seda seetõttu, et igal koeral on piiratud arv nägusid. Craps kasutab kahte täringut. Tegelikult on see üks väheseid kasiinomänge, kus mängijad kasutavad tänapäevastes kasiinodes täringuid. Uurige, kuidas mõista kahe täringu matemaatikat aitab võita rohkem mänge järgmistes osades.

Täiustatud strateegiad profimängijatele Craps -mängus
2021-09-29

Täiustatud strateegiad profimängijatele Craps -mängus

Craps on väga kasumlik mäng. Kuid võiduseeria säilitamiseks peate mängima hea strateegiaga. Sellel lehel jagame populaarseid strateegiaid, mida kasutavad spetsialistid.

Kõigi aegade parimad võitjad Crapsis
2021-09-22

Kõigi aegade parimad võitjad Crapsis

Täna saame võimaluse esile tõsta 5 mängijat, kes said craps -mängu mängides terve varanduse. Kuna paljud mängijad on crapside mängimisel tohutult võitnud, ei saa mainimata jätta tippvõitjate esiletõstmist.

Crapless Craps: Craps'i uus välimus
2021-09-15

Crapless Craps: Craps'i uus välimus

Aeg -ajalt muudavad tarkvaraarendajad olemasolevaid mänge uue ilme ja meelelahutuslikumaks. Craps pole kõrvale jäänud. See ülevaade toob esile mõned mängu Crapless Craps (Never Ever Craps) uued funktsioonid ja reeglid.

Ärge panustage: uus salarelv Crapi mängijate seas
2021-09-01

Ärge panustage: uus salarelv Crapi mängijate seas

Craps mäng on kiire tempoga täringumäng, millel on palju võiduvõimalusi. Paljud mängijad ei suuda aga crapside mängus kõiki mängus olevaid muutujaid jälgida. Sellega seoses ei leia te liiga ettevaatlikke mängijaid craps -laua taga. Kogenud mängija jaoks on mängu kõrge riskiga ja kõrge tasuga seadistus suurepärane võimalus oma meelt proovile panna. Kui kuulute viimasesse mängijate kategooriasse, peate teadma Don't Pass Beti kohta ja seda, kuidas see võib aidata teil krapsides tohutult võita.

Harrah's Las Vegas esitleb digitaalset Crapsi tabelit
2021-08-04

Harrah's Las Vegas esitleb digitaalset Crapsi tabelit

COVID-19 pandeemia nägi kasiinod üle kogu maailma viiruse leviku peatamiseks tegevuse sulgemist või selle märkimisväärset vähendamist. Kui asjad järk-järgult taas avanevad, astuvad paljud asutused - sealhulgas kasiinod - nakkuste minimeerimiseks, tagades samas, et mängijad saaksid endiselt oma lemmikmänge nautida.

Veebikasiinodes kõige paremini tasuvad Crapsi variatsioonid
2021-07-28

Veebikasiinodes kõige paremini tasuvad Crapsi variatsioonid

Mis puutub populaarseimatesse kasiinomängudesse, siis on craps teiste seas ka mitmeaastaste lemmikute, nagu blackjack, pokker ja rulett, seas. Mis veel, krapsude mängimise õppimine ja mõistmine jama reeglid pole nii keeruline, mistõttu on see ideaalne mäng neile, kes on kasiinomaailmas uued.

Parimad online-kasiinod, mis pakuvad Craps-mänge
2021-07-21

Parimad online-kasiinod, mis pakuvad Craps-mänge

Kas crapsi lõid vanad roomlased, nagu legend ütleb, või tutvustasid araabia kaupmehed seda Euroopale 12. sajandil, on fakt, et craps on olnud sajandeid populaarne täringumäng. See kehtib ka täna, kusjuures Craps-lauad on ühed kasiino elavamad piirkonnad. Ja neile, kes soovivad võrgus krõbinaid mängida, on siin mõned parimad Interneti-kasiinod, mida nad võivad leida parim online craps mäng neile.

Parima Crapsi strateegia elemendid
2021-07-14

Parima Crapsi strateegia elemendid

Elav ja tempokas kraps on üks neist kõige populaarsemad mängud mis tahes kasiinos. Lisaks lõbusale pakkumisele on craps ka hasartmänguasutuse parimate koefitsientide hulgas, olgu see siis maismaal või veebis. Mõni algaja võib mängu alguses hirmutada. Kuid harjutades saavad nad katsetada erinevaid kihlvedude meetodeid ja töötada välja parima craps-strateegia, et suurendada oma võimalusi võita craps-mänge.

Juhtivad tarkvaraarendajad ja veebi Craps tarkvara pakkujad
2021-07-07

Juhtivad tarkvaraarendajad ja veebi Craps tarkvara pakkujad

Maismaakasiinodes aega veetnud mängurid võisid märgata, et craps-lauad on pidevalt valjud ja kärakad. Kuigi võrgus olevad krapsimängud on tavaliselt vaoshoitumad, pakuvad need mänguritele siiski fantastilisi võimalusi kasumi teenimiseks.