Kuidas mängida Craps

Mõne näpunäite õppimine crapside mängimiseks pole nii keeruline, kui mõned arvavad. Mõni inimene eemaldub sellest mängust osa võtmast, kuna nende arvates on see keeruline. Kuid see pole nii. Ehkki crapsist on palju õppida, ei pea kõike uurima. Mängijad võivad keskenduda lihtsatele ja põhilistele. Lisaks oleks mõistlik mõista, kuidas seda tüüpi mänge mängida. Seega peavad mängurid mõistma kõike craps'i kohta, sealhulgas kihlvedude paigutust, põhireegleid, lauda ja selle eesmärki laiemalt.

Selle mängu eesmärkTabel CrapsisSelle mängu reeglidMäng algajatele

See on suurepärane strateegia algajatele. Kui nad soovivad oma oskusi täiendada, tuleb investeerida aega selle õppimisse, mida nad saavad õppida. Kriitiline on mõistmine, et kahe täringu veeretamine määrab mängu tulemuse ja need võivad kukkuda väga erineval viisil. Ühe panuse koefitsient erineb teise panuse tõenäosusest. Ühel craps-lauas võib olla kuni kaheksa mängijat ja kõigil neil on lubatud panustada igas mängus. Mängides füüsilises kasiinos craps'e, märkab inimene, kes ümbritseb oma lauda, sealhulgas bokser, kes käsib kogu raha ja juhendab kogu mängu.

Loe rohkem

Craps on kihlveo mitmekesisuse osas üks parimaid kasiinomänge. Craps-laual on palju panuseid, mis võimaldavad mängijatel panuseid kombineerida iga põneva mängu jaoks. Mäng võib algajatele pisut segadusse ajada, kuid õige teabe korral muutub see lihtsamaks.

Loe rohkem

Nagu igas muus kasiinomängus, nõuab crapsis võitmine strateegiat ja distsipliini. Üks asi, mis mängijatel alati meeles peaks olema, on see, et igal jamapanusel on alati majasilm ja selle tühistamiseks ei saa midagi palju ära teha. See ei ole aga inimeste võitmist takistanud. Täringukontrolli kasutamine ning vähemalt mängude ja mängude panuste hoidmine on üks parimaid viise selles mängus võitmiseks. Mõni inimene võidab ka sellega, et hoiab oma algse lauapanuse minimaalselt ja jätkab ennustuste kasutamist.

Loe rohkem

Craps võib olla algajatele veidi kirglik, sest korraga võetakse palju toiminguid ja panused võivad olla igas kohas. Paari panuse tundmine läheb kaugele, kuid võimalike panustamisstsenaariumide mõistmine on veelgi toredam. Mängu idee on panustada kahe valtsitud täringu tulemustele. Kuna tegemist on juhusliku mänguga, pole tulemuste muutmine lihtne. Mäng pakub panustamiseks siiski mitmeid viise. Suurem osa panustest sõltub valtsitud täringukombinatsioonist. Nii et mängija proovib ennustada numbreid, mis ilmuvad järgmistes rullides.

Loe rohkem

Craps võib olla korraga lihtne ja keeruline. Segane osa sellest tuleb sellest, et mängija peab tegema erinevat tüüpi panuseid. Selle lihtsus seisneb selles, et mängurid panustavad ainult kahe täringuga rullile. Selle mängu panuste arv võib olla tohutu, kuid hea uudis on see, et mängijad ei pea neid kõiki meelde jätma. Seal on käputäis levinud jamapanuseid, millest mängijatel tuleb aru saada. Selliste panuste hulka kuuluvad koefitsiendid Pass Line ja Don't Pass Line ning lõpuks panused Tule ja Ära tule. Siin on üksikasjalik analüüs selle kohta, millest iga panus koosneb.

Loe rohkem
Selle mängu eesmärk

Selle mängu eesmärk

Nagu teistel mängudel, on ka crapsil peamine eesmärk. Kuid eesmärk on väga sirgjooneline. Tehniliselt panustavad mängurid sellele mängule panust sõltuvalt täringute kaks korda veeretamise tulemustest. Lõppude lõpuks on see õnnemäng, sest mängijad tulemusi ei sega. Neil on siiski võimalus paar panust teha.

Enamik neist panustest põhineb täringutel, mis visatakse või veeretatakse. Seetõttu on crapside eesmärk ennustada numbreid, mis järgmisel viskamisel tulevad. Kuigi see põhineb täielikult arvamisel, ei takista see mänguritel oma elu lõbutsemast.

Selle mängu eesmärk
Tabel Crapsis

Tabel Crapsis

See mäng toimub unikaalses lauas, millel on eksklusiivne panustamise paigutus. Hea kujunduse korral võivad mängijad panuseid teha. Lisaks veeretavad täringuid mängijad, keda peetakse laskuriteks. Täringute veeremise rolli mängivad enamasti uued mängijad. Iga mängija, sealhulgas laskur, võib panuseid teha õigesse kohta. Mängurid peavad aga arvestama, et see mäng vajab mõne kasiinotöötaja tähelepanu, näiteks järgmist:

  • Baasimüüjad
  • Stickman
  • Boksimees

Lisaks peavad kihlvedude tegijad mõistma, et mängu kuuluvad baasimüüjad. Nad mängivad võitjatele maksmise ja kaotatud panuste kogumise rolli.

Tabel Crapsis
Selle mängu reeglid

Selle mängu reeglid

Selle mängu iga voor algab väljatulekuga. Paljud kasiinod eeldavad, et laskurid teevad enne jooksvas protsessis osalemist panuseid. Kui kahe erineva täringu väärtus võrdub 12, 3 või 2, siis see puruneb. Sel hetkel kaotavad mängurid oma panused. Kuid kui valimisaktiivsus on 11 või 7, oleks voor lõppenud.

Lisaks jätkavad laskurid erinevate mängijate jaoks täringute veeretamist, kuni tulemuseks saab seitse. See on laskuritele tavapärane täringute edastamine erinevatele mängijatele. Selle mängu teeb huvitavaks see, et mängurid saavad teha erinevaid panuseid.

Selle mängu reeglid
Mäng algajatele

Mäng algajatele

On viimane aeg muuta oma arusaama, et craps-mängu on keeruline mõista. Enamasti segatakse alustajaid selles mängus terminite, erinevate panuste ja numbrite järgi. Lisaks võivad keerulised lauad mängijaid ka erineval viisil hirmutada. Kuid kui algajad saavad sellest mängust kõigest aru, siis muutuvad asjad paratamatult.

Põhimõtteliselt on craps-mäng üks kättesaadavamaid playoffi, millest mängijad saavad osa võtta. Paarist juhisest piisab, et inimesed saaksid tipptasemel mänguriteks. Kui mängurid õpivad põhitõed, oleks kõik üsna sirgjooneline. Niisiis, iga algaja peab enne alustamist mõistma reegleid ja kõike mängu kohta.

Mäng algajatele