Crapsi tabeli paigutuse ja kasiinotöötajate rolli mõistmine

Kuidas võita

2021-11-17

Craps on tänapäevaste kasiinode üks põnevamaid ja tulutoovamaid kasiinomänge. Crapsi tabeli paigutuse mõistmine on esimene samm mängu mängimise suunas. Pärast kõigi jaotiste tundmist saate välja töötada strateegia, mis aitab teil rohkem voorusid võita. Lisaks tabelile peate teadma kasiinotöötajate rolle, mis on seotud kräppide mänguga. Me laguneme kõik põhitõed kasiinokrõpsude jaoks järgmistes jaotistes.

Crapsi tabeli paigutuse ja kasiinotöötajate rolli mõistmine

Crapsi tabeli paigutus

Füüsiliste kasiinode Crapsi lauad mahutavad 22 positsiooni. Mäng võib siiski edeneda, kui mõned istumiskohad on vabad. Enamasti leiab crapsi lauast 14-18 mängijat.

Kasiinod on kasumit teenivad asutused. Muidugi saate lõbutseda, kuid nende peamine eesmärk on meelitada mängijaid panustele kulutama, andes majale eelise. Sellega seoses pakub crapsi tabeli paigutus mängijatele lihtsat juurdepääsu pakkumispanustele, millel on kõrgeim maja eelis. Pass line panused ja tasuta koefitsientide panused asuvad tabeli kaugemates otstes ja neil on mängijate jaoks parimad koefitsiendid. Crapsi laual on keskosa ja kaks külgmist osa.

Crapsi tabelikeskuse sektsioon

Keskosa juhib stickman ja seda jagavad kõik mängijad. Enamik kasiinosid rakendab reeglit, et mängijad peavad paluma keppmehel oma panused teha keskossa.

 • Craps tabeli külgmised sektsioonid
 • Lauaäärsetel osadel on järgmised alad:
 • Iseteenindusala
 • Edasimüüjate piirkond
 • Tühi panuseala (tuntud ka kui põll)
 • Iseteenindusala võimaldab mängijatel teha järgmisi panuseid:
 • Pass Line
 • Ära läbi
 • Väli
 • Tule
 • Ära tule

Edasimüüja alal on ruudukujulised märgistused, mis sisaldavad numbreid 4, 5, 6, 8, 9 ja 10. Neid nimetatakse punktikastideks. Diiler kasutab kaste, et täita mängijate punktipanuste taotlusi.

Kasiino töötajad Crapsis

Crapsi kasiinod palkavad mängu juhtimiseks töötajaid. Tavaliselt paigutab kasiino maja põrandale kaheksa lauda. Mängijatel on keelatud siseneda keskruumi (mida tavaliselt nimetatakse kambriks). Nii saab maja kaheksa laua maksimaalse kontrolliga vaatepunkti. Heidame pilgu igale töötajale määratud tööülesannetele.

 1. Põrandamees

Korruse mees juhib tegevusi crapsi kasiinos. Tema ülesandeks on jälgida rohkem kui ühte lauda.

 1. Boxman

Boxman jälgib laudadel olevaid diilereid ja jälgib kasiino raha. Aeg-ajalt kutsutakse Boxman mängijate ja diilerite vahelisi vaidlusi vahendama.

 1. Stickman

Pulgamees saab oma tiitli pulgalt, mida ta kasutab crapsi laual täringu juhtimiseks. Lisaks kutsub ta välja numbrid, mis kuvatakse pärast täringu peatumist ja kuidas numbrid mõjutavad mängijaid panuseid.

 1. Edasimüüjad

Iga crapsi laua taga istub kaks edasimüüjat. Nad juhendavad mängijaid, teevad mängijate nimel panuseid, korraldavad žetoone ja maksavad mängijatele võidu.

 1. Pea meeles

Tutvustasime teile äsja crapsi tabelit ja teil on laual püsimiseks vaja strateegiaid. Saate üle vaadata mõned meie crapsi strateegiad, et arendada oma oskusi ja võita crapsimängus olulisi väljamakseid.

First Person Craps (Evolution) ülevaade
2021-12-15