Täiustatud strateegiad profimängijatele Craps -mängus

Kuidas võita

2021-09-29

Craps on väga kasumlik mäng. Kuid võiduseeria säilitamiseks peate mängima hea strateegiaga. Sellel lehel jagame populaarseid strateegiaid, mida kasutavad spetsialistid.

Täiustatud strateegiad profimängijatele Craps -mängus
  1. 6/8 strateegia

6/8 strateegiaga mängimine aitab teil oma oskusi täiustada. Panusel on madal maja eelis ja suur väljamakse.

Alustades võite panustada mis tahes summaga, kuid soovitav on hoida oma panused madalal. Strateegia nõuab, et mängija panustaks kahele numbrile; 6 ja 8. Kui kumbki panus võidab, tehke teine sama suur panus punktidele 6 ja 8. Kui kaotate, kahekordistage panus, et katta oma kaotus. Piiratud eelarvega mängijad peaksid proovima teisi strateegiaid, sest kaotuste seeria võib neile tohutuid kaotusi tekitada.

  1. Hedge Bets strateegia

Riskipanuste strateegiaga on kõik võimalik. Mängijad saavad panustada mis tahes võimalikule kombinatsioonile, ilma et see vähendaks maja eelist.

Riskipanuste tegemiseks peab mängija ootama väljatulekut. Näiteks võite panustada 1 dollarit crapsidele ja 5 dollarit passile. Kui laskja maandub 7 või 11, kaotad oma craps panuse ja võidad passi. Selle tulemusena saate 4 dollarit kasumit.

  1. Point Molly Craps strateegia

Selle strateegia eesmärk on maksimaalselt ära kasutada panuseid, mille eelis on väike. Selleks peavad mängijad panustama suuri summasid. Seetõttu peaksid 3-punktilist molly-strateegiat kasutama ainult tohutu rahaga mängijad.

Selle strateegia kasutamise näide hõlmab panustamist söödujoonele, maksimaalse koefitsiendiga panust ja kolm panust ühele numbrile. Mängija peaks panustama uuesti, kuni laskur saab 7 või 11.

  1. Raudristi krapside strateegia

Selles etapis panustavad mängijad kõikidele numbritele, välja arvatud 7. Seega, kui laskur maandub 7 -le, kaotate. Mängijad, kes eelistavad sageli võita, peaksid mängima raudristiga. Kuid pidage meeles, et laskja võib 7 igal ajal maanduda, kuna see on kõige tavalisem tulemus krapsides.

  1. Lay Bet strateegia

Ainult kogenud mängijad peaksid kasutama panustamisstrateegiat, milles mängijad teevad panuseid numbritele 4, 5, 6, 8, 9 või 10. Panus võidab, kui laskja viskab 7 ja kaotab, kui täringutöö tulemus on number, millele panustasite alguses.

  1. Yo Bet

Yo panus ennustab, et tulemus on 11, kui laskja viskab täringut. Kuigi 11 on kõige ebatõenäolisem tulemus, on väljamakse pärast võitu tohutu.

  1. Panused

Pane panused on pass-line panused, millega mängijad panustavad ilma väljumisrulli läbimata. Mõned kasiinod ei luba mängijatel selliseid panuseid teha. Seetõttu peaksite reeglid läbi vaatama, et teada saada, kas saate sellise panuse teha.

  1. Craps 4 10 Strateegia

Enamasti eiratakse nelja ja kümne peale panustamist. Kuid need kaks numbrit võivad anda teile hea tulemuse soodsate koefitsientidega. Mõned kasiinod panust vürtsitama, lubades mängijatel panuse osta ja võidu korral küsida 5% vahendustasu. Selle tulemusel saate väljamakse suhte 2: 1, mitte 9: 5.

Järeldus

Kuigi õnnel on võitude loosimises oluline roll, võib ühe ülaltoodud strateegiaga mängimine aidata teil kaotusi tagasi saada. Pidage meeles, et lollikindlat strateegiat pole olemas. Seetõttu peaksite panustama ainult summadega, mida oleks mugav kaotada.

First Person Craps (Evolution) ülevaade
2021-12-15