Veebi Craps strateegia

See on suurepärane strateegia algajatele. Kui nad soovivad oma oskusi täiendada, tuleb investeerida aega selle õppimisse, mida nad saavad õppida. Kriitiline on mõistmine, et kahe täringu veeretamine määrab mängu tulemuse ja need võivad kukkuda väga erineval viisil. Ühe panuse koefitsient erineb teise panuse tõenäosusest. Ühel craps-lauas võib olla kuni kaheksa mängijat ja kõigil neil on lubatud panustada igas mängus. Mängides füüsilises kasiinos craps'e, märkab inimene, kes ümbritseb oma lauda, sealhulgas bokser, kes käsib kogu raha ja juhendab kogu mängu.

Proovige Internetis tasuta mängePanused laua keskuses pole ideaalsed6 ja 8 paigutamineValige lihtsalt arusaadavad panused
Proovige Internetis tasuta mänge

Proovige Internetis tasuta mänge

Online kasiinodes tasuta craps-mängudega harjutamine pole kahjulik. Neid on palju ja igaüks saab neid oma kodu mugavuse järgi mängida. Internetis mängimise paljude mugavate asjade hulgas on see, et keegi ei pea oma rahaga riskima, kuid siiski saavad nad end siiski nautida. Lisaks on neil lubatud proovida paljusid mänge ja see annab võimaluse crapside kohta rohkem teada saada. Mängijad peaksid tagama, et nad otsivad kvaliteetseid veebikasiinosid, mis pakuvad fantastilisi võimalusi nende kogemuste parandamiseks.

Proovige Internetis tasuta mänge
Panused laua keskuses pole ideaalsed

Panused laua keskuses pole ideaalsed

Kõik, kes on mõnda aega crapsit mänginud, nõustuvad, et panuste juhtimine craps-laua keskpaiga keskosas on mugav. Inimesed peaksid alati meeles pidama, et kuigi mõne panusega kaasnevad fantastilised koefitsiendid, on enamikul neist panused halvad. Maja serv peaks mängijal võimaldama otsustada, kas panus on hea või mitte. Paljude craps-laua keskosas tehtud panuste korral jääb see peaaegu alati vahemikku 2,78% kuni 16,67%. See tähendab, et kõik need võivad kiiresti kaasa tuua traagilisi tulemusi. Miks mitte jääda neist eemale ja minna passile ning mitte panuseid kiita?

Panused laua keskuses pole ideaalsed
6 ja 8 paigutamine

6 ja 8 paigutamine

Paljud kogenud craps-mängijad kasutavad seda strateegiat iga kord, kui nad mängivad. Sellega ei pea punkti valimisel laskjast sõltuma. Selle asemel valivad nad oma numbrid. Lisaks 7-le armastab enamik mängijaid töötada 6-ga ja 8-ga. Numbrite veeretamisel on maja serv 1,52%, mis on suurem kui tulekul, möödu, ära tule ja ei möödu, ehkki madalam kui paljudel muud panused kasiinos. 6 ja 8 mängimise eeliseks on see, et ühel on oluliselt madalam maja serv, lisaks on võimatu kinni jääda vähem levinud punktidega nagu 4 ja 10.

6 ja 8 paigutamine
Valige lihtsalt arusaadavad panused

Valige lihtsalt arusaadavad panused

Craps-mängijatel soovitatakse alati teha panuseid, millest nad saavad kergesti aru. Keeruline pole alati viis, hoolimata kogemustest, mis neil vöö all on. Läbitud ja mitte läbitud panused on kasiinodes ühed tavalisemad panused ning nende kahe eeldatav maja serv on vastavalt 1,41% ja 1,36%. Nad saavad maksta raha ja mõnikord võib ärevus olla suur. Isegi kui nad ei tekita palju põnevust, on nad oma madala maja serva tõttu paremad kui enamik teisi panuseid.

Valige lihtsalt arusaadavad panused