Ärge panustage: uus salarelv Crapi mängijate seas

Põhistrateegia

2021-09-01

Craps mäng on kiire tempoga täringumäng, millel on palju võiduvõimalusi. Paljud mängijad ei suuda aga crapside mängus kõiki mängus olevaid muutujaid jälgida. Sellega seoses ei leia te liiga ettevaatlikke mängijaid craps -laua taga. Kogenud mängija jaoks on mängu kõrge riskiga ja kõrge tasuga seadistus suurepärane võimalus oma meelt proovile panna. Kui kuulute viimasesse mängijate kategooriasse, peate teadma Don't Pass Beti kohta ja seda, kuidas see võib aidata teil krapsides tohutult võita.

Ärge panustage: uus salarelv Crapi mängijate seas

Panuste tüübid Crapsis

Mängijad saavad crapsides teha kahte tüüpi panuseid: Pass Bets ja Don't Pass Bets. Allpool on jaotus iga panuse kohta:

Pass Bet - selles panuses panevad mängijad panuseid lootuses, et tulistaja poolt täringute veeretamise tulemus on kas 7 või 11. Kui täringud maanduvad numbritele 4, 5, 6, lisatakse mängijale üks punkt. , 8, 9 või 10. Pärast seda veeretab laskur täringut teises ringis. Seekord võidab passipanus, kui esimese numbri tulemus ilmub uuesti enne 7. Kui täringuviske tulemus lõpeb numbritega 2, 3 või 12, kaotavad mängu alguses passi panused teinud mängijad vooru

Ära anna panust - selles panuses pannakse panuseid, lootes, et täringute veeretamine annab tulemuseks numbrid 2, 3 või 12. Sarnaselt passipanusele saavad mängijad tulemuste 4, 5, 6, 8 eest ühe punkti. , 9 või 10 ja võida, kui number ilmub uuesti teisel veerul või kui tulemus on 7

Edukas väljamakse ei anna panust

Don't Pass panuse väljamakse tõenäosus on 1: 1, mis on sarnane Pass Bet'iga. Kuigi mängijad ei oska täringute veeretamise tulemust täpselt ennustada, võimaldavad tabelis olevad lõplikud numbrid arvutada konkreetsete tulemuste saamise tõenäosuse.

The House's Edge on Don't Pass Ennustused

Ära passi panustamisel on madalam eelis võrreldes passipanustega. Näitena võib märkida, et maja eelis on 1,36% iga Ära anna panuse kohta. Asjad lähevad veelgi paremaks, kui arvestada, et maja serv on igal rullil 0,40%.

Optimaalse Craps strateegia kasutamine Ära anna panuseid

Asjatundlikud mängijad ühendavad Crapsis panustamiseta panuse teiste strateegiatega, et parandada väljamaksmise tõenäosust. Üks populaarsemaid viise, kuidas seda teha, on mitme panuse tegemine. Seda tehes levitavad nad riski. Teine kriitiline näpunäide on esialgse panuse hoidmine madalal ja võiduvõimaluste suurendamine, pannes koefitsiendid pärast punkti kindlaksmääramist esialgses täringuviskes.

Järeldus

Craps'i mängimine annab teile võimaluse nautida põnevat mängu ja võimaluse korral raha teenida. Eespool käsitletud strateegiatega saate suurendada oma kasumit ja vähendada kahjumit. Ärge kartke minna normidega vastuollu. Kuigi enamik mängijaid teeb passipanuseid, aitab teie ainulaadne lähenemisviis, mille abil mitte passida, aidata teil võita, kui teised kaotavad.

First Person Craps (Evolution) ülevaade
2021-12-15