House Edge'i mõistmine Crapsis

Põhistrateegia

2021-11-24

Internetikasiinod kasutavad kasumlikkuse säilitamiseks loomingulist viisi. Taktika on see, mida nimetatakse maja eeliseks. Kasiinod peavad rakendama eri riikides hasartmänge reguleerivate seaduste eelist. Vaikimisi on igal kasiinomängul maja eelis. Sellelt lehelt saate teada, millised on maja eelised. Seetõttu soovitame lugeda lõpuni.

House Edge'i mõistmine Crapsis

Maja serva määratlus

Kasiinod arvutavad maja eelise keskmiste seaduste järgi. Teisisõnu juhib konkreetse mängu statistika kasiinole õiglase maja eelise. Selle tulemusena teenib kasiino raha pikemas perspektiivis. See tähendab, isegi pärast võitude väljamaksmist mängijatele. Soovitame mängijatel otsida mänge, millel on väikseim maja eelis.

The House Edge in Craps

Craps meelitab palju mängijaid madala majaserva tõttu. Lisaks on mängus palju erinevaid panustamisvõimalusi. Mõned panused saab lahendada ühe täringuviskega, samas kui teised võivad sooritada mitu viset.

Mängijad saavad maksimaalset kasumit, panustades kõige vähem esinevatele tulemustele. Teisest küljest maksavad sagedased tulemused madalalt. Nende tehniliste asjaolude tõttu pole garanteeritud, et ükski craps-strateegia võidab. Kogenud mängijad soovitavad kombineerida tõenäosust ja panuse suurust, et suurendada võitu.

Maja serva arvutamine Crapsis

Crapsi mängus osalevad kaks täringut. Ja igast täringuviskest on võimalik saada ainult 11 võimalikku tulemust. Tulemused on mõlema täringu ülaosas kuvatavate kahe numbri summad. See on 2 kuni 12. Pärast lihtsat arvutamist on tulemuste saamiseks 36 võimalust. Sellest järeldub, et mõned numbrid ilmuvad sagedamini.

Maja eelis crapsis on igat tüüpi panuse puhul erinev. Näiteks 9-le mitmekordne panustamine tähendab, et mängija võib võita ühe üheksast panusest. Kõigi panuste puhul on võidu tõenäosus üks seitsmest. Mõned panused otsustatakse mitme vooru jooksul. Seetõttu on selliste panuste puhul maja eelise saamine keerulisem.

  1. Single Roll panused

Ühekordsete panuste maja eelis on väga kõrge. Mõnedes kasiinodes leiate need "pakkumispanuste" nime all.

  1. Mitmekordsed panused

Multi-roll panuste maja eelist arvutatakse igas kasiinos erinevalt. Enamasti kasutab maja maja eelise arvutamisel järgmisi aspekte:

  • Tehtud panuse kohta
  • Pluss tõuged
  • Panuse kohta lahendatud
  • Välja arvatud tõuged
  • Rulli kohta

Suurepärane näide maja eelise arvutamisest ülalloetletud aspektide abil oleks passi- ja mittepassipanuste vaatamine.

  • House Edge on Pass Bet: maja eelis iga tehtud panuse ja lahendatud panuse kohta on 1,41%, kuid kui arvutada veeremise kohta, langeb see 0,42%le
  • Housed Edge on Don't Come Bet: tehtud panuse kohta arvutatud maja eelis on 1,36%. See tõuseb 1,4%-ni, kui arvutatakse lahendatud panuse põhjal ja arvutatakse 0,40%-ni, kui arvutatakse ühe viske kohta

Järeldus

Crapsi mängimine võib olla tulus. Kuid peate teadma panuseid, mis toovad teie kasuks, ja neid, mis on liiga riskantsed. Ohutuse huvides soovitame riskida kõrgelt tasuvate panustega vähem kordi kui turvaliste panustega. See aitab teil kasiinodes pikemas perspektiivis kasumit teenida.

First Person Craps (Evolution) ülevaade
2021-12-15