Live Crapsi saladused

Põhistrateegia

2021-12-08

Klassikalistes tavakasiinodes on märkimisväärsed craps-lauad. Nii lääne kui ka ida kasiinodes on see suur serveering. Kui olete nendes kasiinodes käinud, siis võib-olla mõtlete, miks mitte viia selline põnevus virtuaalsetele saitidele. Selline sund live crapsi edasimüüjatele pani Vivo Gamingu käivitama mängu esmakordse reaalajas variandi. See variant jäljendab kõigis aspektides algset võrguühenduseta versiooni. Peamine erinevus seisneb selles, et teil on kaks virtuaalset krupjeed, millest üks on tulistaja ja teine laua hostina.

Live Crapsi saladused

Live Craps üksikasjalikult ja kuidas mängida

Live Craps on täringuvisketel põhinev mäng. Mängija on seatud ennustama täringuviske tulemust. Sellisena on kihlveožetoonide nimiväärtused erinevad. Kui olete need ostnud, asetage need aladele või numbritele, mis teie arvates vastavad täringuveeretuse tulemusele. Edasimüüja (Shooter) vajutab täringu raputaja masinat – tulemus kuvatakse mõne sekundi jooksul. Pärast tulemuse kuvamist teatab lauakorraldaja, kas mängija on panuse võitnud või kaotanud. Sõltuvalt teie panustamise eelarvest või soovist võite panustamise lõpetada pärast ühte vooru või vajutada uuesti panuse nuppu.

Live Crapsi ennustusvõimaluste mõistmine

Online ja offline crapsil on piiramatud panustamisvõimalused. Kui olete seda mängu varem proovinud, võite olla tuttav selliste valikutega nagu sööda/tule, ei passi/ära tule, mis tahes jama, väli (2:1 vastu 12) või koefitsient – 6 või 8. vaid mõned. Panustamisvõimaluste nimekiri on suhteliselt pikk. Selle asemel, et kulutada palju aega erinevate panuste meeldejätmiseks, oleks mõistlik kontrollida väljamakseid ja eeldatavaid maja eeliseid, et teha kindlaks, millised panused on teistest riskantsemad. Mõned näited nendest üksikasjadest on järgmised.

  • Pass/Come panused. Need panused maksavad 1:1 (ühtlane raha) ja keskmine eeldatav maja eelis on 1,41%.
  • Ära tule/Ära passi. Nende panuste väljamakse on samuti 1:1, samas kui maja eelis on 1,36%.
  • Igasugune Crapsi panus. Nende panuste väljamakse on 7:1 ja maja eelis on 11,11%.
  • Koefitsient 4-10 panust. Eeldatav väljamakse on 2:1 ja maja eelis on 4,76%
  • Koefitsient 5-9. Eeldatav väljamakse on 3:2 ja maja eelis on 4,76%

Reaalajas Crapsi mobiilne voogesitus ja rikkalik graafika

Arendajatel, nagu Vivo ja Evolution Gaming, on oma reaalajas mängude kataloogis Live Craps. Kuigi on väikseid värvivariatsioone, on mängu liides mobiilseadmetes ja lauaarvutites sarnane. Mäng on üldiselt tempokas, diilerid on valmis kohe pärast panustamisžetoonide paigutamist mängu asuma. Kõikidel mobiilplatvormidel on reaalajas craps ühilduv. Nurkkaamerad ja hästi valgustatud liides aitavad teil oma tulemust hõlpsalt jälgida.

Viimased mõtted Live Crapsi kohta

Craps on lahe klassikaline sotsiaalne mäng. Mängu reaalajas variant taastab virtuaalsetes kohtades mängu sotsiaalsed aspektid. Paljude panustamisvõimaluste hulgas saate vaadata teiste mängijate panustamise žetoone, kui naudite live-krupjeedega vestlust. Mängu tulemus lõppeb mõne sekundiga ja saate korduspanuseid nautida vastavalt oma soovile.

First Person Craps (Evolution) ülevaade
2021-12-15