Pangaraha haldamine veebipõhises Crapsis

Põhistrateegia

2021-11-10

Kasiinomängud on lõbusad; ainuüksi sellest piisab, et meelitada kasiinodesse miljoneid mängijaid. Võimalus võita pärisraha tõmbab aga enamiku mängijatest jama mängima. Teisest küljest on võrgus kräppide mängimisega kaasnevad teatud riskid. Sul ei õnnestu kõik voorud. Mõnikord võite oma panused kaotada. Seetõttu on veebis kräppide mängimisel ülioluline oma pangarolli haldamine. Kui te ei tea, kuidas alustada, jagame allpool mõnda näpunäidet.

Pangaraha haldamine veebipõhises Crapsis

Crapsi pankrotihalduse tähtsus

Craps on kiire tempoga mäng. Mängu liikumise kiirus võib tekitada mängijates vaimustuse, mille tulemusel nad ületavad oma hasartmängude eelarvet. Pärast seda on raha haldamine kräppide mängimisel kriitilise tähtsusega.

Õnneks on mängijate eesmärk ainult maja lüüa. Craps ei ole nagu teised pokkerimängud, kus sa pead tegema otsuseid selle järgi, kuidas teised lauas olevad mängijad mängivad. Kasiino seab aga mängu nii, et nad võidavad pikas perspektiivis. See ei tähenda, et mängud on võltsitud. See on ärimudel, mis võimaldab kasiinol katta äritegevusega seotud kulud.

Näpunäiteid pangaarve haldamiseks Crapsis

Pangaraha haldamine hõlmab enamat kui lihtsalt seda, kuidas mängija oma panustamiseelarvet kasutab. See hõlmab ka läbimõeldud näidendite tegemist, mis tõstavad võidupotentsiaali. Siin on mõned väärtuslikud näpunäited, mida saate Internetis kräppide mängimisel kasutada.

Määrake oma pangakonto suurus

Enne crapsi mängimiseks sisse logimist pead määrama oma pangarolli suuruse. Kuna garantiid puuduvad, hoidke pangarolli summas, mille kaotamise vastu poleks tekkinud. Soovitame hoida oma rahalisi vahendeid teistest rahalistest vahenditest eraldi. Nii ei teki teil kunagi kiusatust esmatähtsate asjade jaoks kõrvale pandud raha pangarolli ümber paigutada.

Jaotage raha panusühikutele

Panuseühikud on summa, mille peaksite igale panusele panema. Pärast mõnda aega crapsi mängimist saate teada, kui palju panuseid tunnis mängite. Pärast seda jaga panuse suuruse saamiseks pangaroll tundide arvuga, mida kavatsed mängida.

Harjutage enne pärisrahaga mängimist

Kiire liikumistempo crapsi laual võib algajaid hirmutada. Kui sa hakka mängima pärisrahast rahastatava bankrolliga kohe alguses kannate tõenäoliselt kahjumit. Kuid online craps mängud võimaldavad mängijatel harjutada ilma raha sidumata. Saate käivitada mängu demorežiimis ja harjutada tasuta.

Mängige Crapsi strateegiaga

Kui mängite võidu nimel, tuleb kasuks crapsi strateegia. Üks laialdaselt kasutatavaid strateegiaid on Reverse Martingale süsteem. Selles kohandavad mängijad oma raha suurust vastavalt panuste tulemusele. Kui seda hästi kasutatakse, võib crapsi strateegia minimeerida kaotusi ja maksimeerida võite.

Järeldus

Soovitame strateegia ja distsipliini kombinatsiooni, et pikas perspektiivis võita. Kui saate nende kahega hakkama, saate Internetis kräppide mängimisest välja teenida suuri võite. Kui sa kaotad mõnikord natuke raha, siis ära anna alla. Craps on lõppude lõpuks õnnemäng, kus võit pole kunagi garanteeritud.

First Person Craps (Evolution) ülevaade
2021-12-15