Craps ametlikud reeglid

Craps võib olla korraga lihtne ja keeruline. Segane osa sellest tuleb sellest, et mängija peab tegema erinevat tüüpi panuseid. Selle lihtsus seisneb selles, et mängurid panustavad ainult kahe täringuga rullile. Selle mängu panuste arv võib olla tohutu, kuid hea uudis on see, et mängijad ei pea neid kõiki meelde jätma. Seal on käputäis levinud jamapanuseid, millest mängijatel tuleb aru saada. Selliste panuste hulka kuuluvad koefitsiendid Pass Line ja Don't Pass Line ning lõpuks panused Tule ja Ära tule. Siin on üksikasjalik analüüs selle kohta, millest iga panus koosneb.

Pass Line ja ei liiguTule ja ära tuleKoefitsiendid WagersKoht Win ja Place Lose
Pass Line ja ei liigu

Pass Line ja ei liigu

Laskur võib enne nende väljatuleku rulli tegemist panustada kas mitte Pass või Pass Line panustele. Mõned kasiinod paluvad mängijatel teha seda tüüpi panuseid enne, kui neil lubatakse teistel panuseid teha. Mängija teeb Pass Line'i panuse enne väljatulevat rulli ja kui ta võidab, maksab ta isegi raha. Mängija võidab, kui väljatuleva rulli väärtus on 7 või 11, ja kaotab, kui väärtus on 2, 3 või 12. Ära edasta panuse korral võidavad võimed, kui väljatuleva rulli väärtus on 2 või 3. , ja kaotab, kui see on 7 või 11. See annab tõuke, kui väärtus on 12.

Pass Line ja ei liigu
Tule ja ära tule

Tule ja ära tule

Need panused näevad välja samad nagu Pass ja Don't Pass Line ennustused, kuid need kaks erinevad paigutamise viisil. Tule ja ära tule panused tehakse pärast punkti kehtestamist. Esimene mäng pärast seda, kui mängija on selle asetanud, määrab panuse punktina kasutatava numbri. Tule kihlvedu võidab kõigi numbrirullide korral enne 7 ja kaotab juhul, kui rullub pärast 7. Ära tule panus on sellele vastupidine, sest mängija võidab, kui 7 rullub esimesena, ja kaotab, kui punkt tuleb pärast 7.

Tule ja ära tule
Koefitsiendid Wagers

Koefitsiendid Wagers

Koefitsiendid on muud populaarsed craps-panused, millest mängijad peavad aru saama. Need ennustused näevad välja nagu külgpanused, mis tehakse pärast punktide kehtestamist. Üldiselt on tegemist nelja erinevat tüüpi panuse laienditega. Nende hulka kuuluvad Pass Line'i koefitsiendid, Ärge jätke koefitsiente, Tule koefitsiendid ja Ärge jätke koefitsiente. Pass Line Odds ennustuse tegemisel peaks see vastavalt fikseeritud punktile täiendama liini rida. Võidud makstakse välja, kui neid veeretatakse alla 7, ja väljamakse on tõenäoline. Ära jäta koefitsiente täiendab Ära edasta rea panust ja maksad, kui seitsmes mängitakse enne punkti ja panused arveldatakse tegelike koefitsientidega.

Koefitsiendid Wagers
Koht Win ja Place Lose

Koht Win ja Place Lose

Mängijad panustavad koht võita pärast mängu tulekut pärast punkti kindlaksmääramist. Nad võtavad ükskõik millise arvu, sealhulgas 4, 5, 6, 8, 9 või 10. Mängijad võidavad, kui mõni nende valitud arv veereb enne 7, ja väljamakse varieerub valitud numbriga. Koht kaotada on sellele vastupidine ning mängija saab valida sama arvu numbreid. Mängija võidab, kui valitud arv veereb pärast 7. Pärast seda varieerub väljamakse sõltuvalt valitud numbrist. On palju muid craps-panuseid, kuid mainitud neli on kõige olulisemad ja hõlpsamini mõistetavad.

Koht Win ja Place Lose