Parimad Craps võiduvõimalused veebis

Craps on kihlveo mitmekesisuse osas üks parimaid kasiinomänge. Craps-laual on palju panuseid, mis võimaldavad mängijatel panuseid kombineerida iga põneva mängu jaoks. Mäng võib algajatele pisut segadusse ajada, kuid õige teabe korral muutub see lihtsamaks.

Nii veebis kui ka reaalajas toimuv jama järgib sama kontseptsiooni. Craps on üks kasiinomänge, millel on kõige vähem maja serva. Mängijad peaksid investeerima piisavalt aega craps-i koefitsientide mõistmisse, et suurendada nende võiduvõimalusi. Koefitsiendid viitavad sündmuse toimumise tõenäosusele. Näiteks kui sündmuse koefitsient on 1: 1, tähendab see, et sündmuse tõenäosus on 50%.

Maja serv jamadesParimad koefitsiendid CrapsisHalvimad koefitsiendid CrapsisKoefitsiendid
Maja serv jamades

Maja serv jamades

Crapsides pakutav maja serv varieerub konkreetse panuse osas, kuid tavaliselt kuulub mäng kõige madalama maja servaga kasiinomängude hulka. Huvitav on see, et mõnel crapsis tehtud panusel on null maja serva, teiste puhul ulatub see kuni 16,67%. Maja serv tähendab mängija kaotuse ja algse panuse suhet.

Panusest hoolimata väheneb võidu tõenäosus mängu pikkusega. Ehkki mängu võib võita iga mängija, ei tohiks mängijad proovida kaotatud raha ennustusena tagasi saada. See võib põhjustada täiendavaid kaotusi. Crapsil on mitmesuguseid panuseid. Mõni hõlmab ühte rulli, samas kui teised lahendavad mitu rulli.

Maja serv jamades
Parimad koefitsiendid Crapsis

Parimad koefitsiendid Crapsis

Parimad on panused madalaima maja servaga crapsides. Õnneks on need ka kõige lihtsamad, mida mängija saab teha. Nende hulka kuuluvad tulema panus, mööduv panus, ärge tulge panust, ärge panustage panust, koefitsientide kehtestamine ja koefitsientide võtmine.

Mõlemad tulevad ja mööduvpanused meelitavad maja serva 1,41%. Kuna aga ei tule ja nad ei kihlvedude üle, on maja serv 1,36%. Võta koefitsiendid ja panusta koefitsiendid, kui panused makstakse välja tegelike koefitsientidega, mis tähendab, et maja serv on null. See teeb neist parimate jama ennustused. Kuid mängija peab alustama passist või mitte panust andma.

Parimad koefitsiendid Crapsis
Halvimad koefitsiendid Crapsis

Halvimad koefitsiendid Crapsis

Halvimad on keerulised panused crapsis; neil on maja kõrgeim serv, mis tähendab, et see on jahmatav. Näitena võib tuua pakkumispanused. Craps-laual on palju selliseid, näiteks suured 8 ja 6 panust, mille maja serv on 9,09%.

Sellesse kategooriasse kuuluvad ka Harway panused: maja serv on 11.11% ehk 9,09% vastavalt kõva summale, mida mängija panustab. Kõik seitse panust on samuti halb panus, kui maja serv on 16,67%. Enne craps-panusele panustamist peab mängija koguma piisava teabe parimate ja halvimate panuste kohta.

Halvimad koefitsiendid Crapsis
Koefitsiendid

Koefitsiendid

Crapsil on 36 võimalikku kombinatsiooni. Kuna craps hõlmab paari täringu veeretamist, sõltub konkreetse arvu veeremise võimalus numbritega võrdsetest stantsikombinatsioonidest. Näiteks saate kaks ainult kahe 1-ga veeretades, kuid 4 saamiseks võite veeretada kas kaks 2 või 1 ja 3.

See tähendab, et mängijal on kahekordne võimalus veeretada 3, võrreldes kahega. Seitset peetakse crapsis võluväeliseks numbriks, kuna see on kõige tõenäolisem number, kelle kõrval tuleb kõige rohkem kombinatsioone.

Koefitsiendid