Uudised

August 4, 2021

Harrah's Las Vegas esitleb digitaalset Crapsi tabelit

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

COVID-19 pandeemia nägi kasiinod üle kogu maailma viiruse leviku peatamiseks tegevuse sulgemist või selle märkimisväärset vähendamist. Kui asjad järk-järgult taas avanevad, astuvad paljud asutused - sealhulgas kasiinod - nakkuste minimeerimiseks, tagades samas, et mängijad saaksid endiselt oma lemmikmänge nautida.

Harrah's Las Vegas esitleb digitaalset Crapsi tabelit

Harrah's on üks märkimisväärne näide. 2021. aasta veebruaris tutvustas see kuulus Las Vegas Stripil asuv kasiino digitaalset craps-tabelit, mis oli loodud inimeste puutepunktide minimeerimiseks. Selle nimega “Roll to Win Craps” arendas Aruze Gaming America Inc., see on esimene omalaadne hübriid-crapsi laud Stripil.

Uuenduslik Crapsi tabel

Hübriidne craps-tabel sisaldab elavaid täringuid koos digitaalse tahvli ja maksesüsteemiga. Kuigi see kasutab jalajälge nagu tavaline craps-tabel, pakuvad Roll-Win Craps-graafikat ja animatsioone LED-paneelid.

Ja kuigi mängijad viskavad elavat täringut üle platsi, ei kasuta nad füüsilisi žetoone. Selle asemel teevad osalejad ekraanile panused ja kasutavad maksete jälgimiseks virtuaalseid kiipe. Vahepeal saavad mängijad seda teha jälgi crapsi reegleid, saate craps-koefitsientide jaotuse ja õppige erinevate mängijaamade näpunäiteid selle kohta, kuidas võita crapsides.

Aruze presidendi Rob Ziemsi sõnul võimaldab tabel mängijatel õppida omas tempos. Nii saavad uue põlvkonna mängijad leida ja kogeda põnevust, mida pakub suur kraps.

Ohutus ennekõike

Hübriidne craps-tabel hoiab puutepunkte mitmel viisil minimaalsena. Esiteks on füüsiliste kiipide eemaldamine, nagu eespool kirjeldatud. Lisaks paigaldati mängijate eraldamiseks pleksiklaasist tõkked, mis takistavad viiruse COVID-19 levikut.

Teised Las Vegase kasiinod on reageerinud pandeemiale oma turvameetmetega. Veelgi enam, nad on praktikas rakendanud ka mittetraditsioonilisi kontseptsioone, et julgustada turiste külastama.

Üks näide on Park MGM. T-Mobile Arena lähedal Las Vegas Stripil asuv ettevõte viis 2020. aastal ellu poliitika, et saada piirkonna esimeseks suitsuvabaks kasiinoks. Vahepeal on sellised kasiinod nagu Circa Resort ja Cromwell otsustanud oma peamistesse mängu- ja hotellipiirkondadesse lubada ainult vähemalt 21-aastaseid inimesi.

Fantoommängur

Las Vegases on hasartmängulegende õiglaselt ja üks neist hõlmab jama mäng. Kirjanik Michael LaPointe ütles ajalehes “Paris Review” avaldatud kirjatüki järgi, et kauboisaapaid kandev anonüümne mees pani 777 000 dollari suuruse panuse Las Vegase kesklinnas Glitter Gulchis asuvas Binion's Horseshoe Clubis Craps-lauale.

Hüüdnimega Phantom Gambler külastas mees 24. septembril 1980 kasiinot ja panustas oma panuse reale „ära mine”. Tegelikult panustas ta naisele, kes veeretas täringuid. Esmalt veeretas ta kuue, siis üheksa. Lõpuks veeretas ta seitsme. See andis fantoommängurile tema võidu, milleks oli 1,5 miljonit dollarit.

Fantoommängur osutus William Lee Bergstromiks, kuld- ja hõbekaupmeheks, kellel oli ka äri, mis teenis raha Texases Austinis hoonete klappimisega. Ta naasis Hobuserauaklubi 1984. aastal. Kahjuks oli õnn tol ajal tema vastu. Panustades veel kord „ära mine liinile“, kaotas ta miljoni dollari, kui laskur veeretas esimesel viskel seitsme.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Krüptovaluuta Crapsi põnev maailm: juhend digitaalsete täringute veeretamiseks
2024-05-11

Krüptovaluuta Crapsi põnev maailm: juhend digitaalsete täringute veeretamiseks

Uudised