Uudised

July 7, 2021

Juhtivad tarkvaraarendajad ja veebi Craps tarkvara pakkujad

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Maismaakasiinodes aega veetnud mängurid võisid märgata, et craps-lauad on pidevalt valjud ja kärakad. Kuigi võrgus olevad krapsimängud on tavaliselt vaoshoitumad, pakuvad need mänguritele siiski fantastilisi võimalusi kasumi teenimiseks.

Juhtivad tarkvaraarendajad ja veebi Craps tarkvara pakkujad

Enamik online-kasiinosid pakuvad tänapäeval oma mängude repertuaari raames crapsi. Mõnda mängitakse tarkvara kaudu, kasutades juhuslike arvude generaatorit (RNG). Teisi mängitakse live-kasiinode kaudu, kus reaalne edasimüüja veeretab mängijatele täringuid reaalajas stuudiost mängija arvutisse või mobiilseadmesse.

Ükskõik, kas mängides virtuaalseid (RNG) ja elavaid jamasid, soovivad mängijad positiivset ja nauditavat kogemust. Järgmised online-kasiino tarkvaraarendajad, mõned maailma parimatest, pakuvad just seda oma craps-toodetega.

Microgaming

See 1994. aastal asutatud Mani saare arendaja kuulub planeedi suurimate mängude sisu arendajate hulka. See on tootnud üle 600 kasiinomängu, sealhulgas Vegas Craps. Mängul on kaks versiooni: üks käivitati 1999. aasta oktoobris ja teine 2005. aasta märtsis. Vegas Crapsil on uhke värvikas ja muljetavaldav graafika, tähtede heliefektid, mitmesugused panustamisvalikud ja valik mänguvõimalusi, mis on loodud tippmängu pakkumiseks. - sälk võrgus craps kogemus.

Veebikasiino mängijad saavad mängu alla laadida või kohe mängida. Vegas Craps on mängitav ka mobiilseadmetes, nii et mängurid saavad mängu nautida ka liikvel olles.

Evolution Gaming

Auhinnatud arendaja Evolution on live-kasiino areenil üks domineerivamaid jõude. Üks ettevõtte paljudest pakkumistest kannab nime Evolution Craps. Saadaval kahes versioonis - elus ja esimene inimene - on mõeldud nii kogenud kui ka uutele mängijatele.

Evolution Crapsi otseversioon viiakse läbi stuudios, mis on sisustatud valjuhääldina ja pakub selliseid funktsioone nagu õpetus, algajatele mõeldud lihtne režiim ja dünaamilised statistikatahvlid, mis võimaldavad mängijatel näha, kuidas nende konkurendid reaalajas panustavad.

First Person Craps on juhuslike arvude generaatori (RNG) toode, mille funktsioonide hulka kuulub interaktiivne õpetus. Mängijad, kes soovivad First Person Crapsilt Live Crapsi tabelisse üle minna, saavad seda teha mängusisese portaali kaudu.

Vivo Gaming

Teine live-kasiino sektori titaan, Vivo Gaming loeb oma kroonivate saavutuste hulka ka oma Live Dealer Crapsi. Pärast Las Vegase kasiinodes mängitud krampide varieerumist oli Vivo Gamingu Live Dealer Craps üks juhtmänge ja see oli üks esimesi võrgus kasutatavaid krapsiversioone.

Ettevõtte Live Crapsi pakkumisel on kaks edasimüüjat, üks toimib "Shooterina", teine aga tabelina "Host". Mängud edastatakse mängijatele otseülekandena ja need pakuvad turvalist mängukeskkonda.

Betsoft

2006. aastal käivitatud Betsoft on üks maailma tippkvaliteediga iGamingi toodete pakkujaid, mille hulka kuuluvad lauamängud, näiteks craps. Pöörates tähelepanu detailidele, on laud visuaalselt meeldiv vaatepilt. Veelgi enam, kasutajasõbralik liides tähendab, et Betsofti krapsimäng sobib ka algajatele.

Betsoft tutvustas oma krapsimängu 2021. aasta märtsis. Selle mängijale tagasipöördumise määr (RTP) on 98,64 ja seda saab mängida laua- või mobiilseadmes.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
First Person Craps (Evolution) ülevaade
2021-12-15