Kõigi aegade parimad võitjad Crapsis

Uudised

2021-09-22

Täna saame võimaluse esile tõsta 5 mängijat, kes said craps -mängu mängides terve varanduse. Kuna paljud mängijad on crapside mängimisel tohutult võitnud, ei saa mainimata jätta tippvõitjate esiletõstmist.

Kõigi aegade parimad võitjad Crapsis

Suurimad Crapsi võitjad

Paljud mängijad viskavad täringuid millal crapside mängimine aja veetmise viisina. Väga vähesed mängijad eelistavad mängust raha teenimist. Kuid mõned erakordsed mängijad läksid ajalooraamatusse pärast seda, kui nad tegid mõrva mängimisest.

Üks põhjus, miks craps palju mängijaid meelitab, on mängu seadistamine. Pealegi on crapsimängul väga väike maja eelis. Liigutused, mida peate profiks saamiseks õppima, on vähe ja lihtsad. Tänu sellele tuleb crapsides võitu väga sageli. Mõned võidud on tagasihoidlikud, teised aga suured. Crapside suurimate võitjate hulka kuuluvad:

Archie Karas

Archie lõi laineid Las Vegase kasiinodes pärast laenatud rahast tohutu kasumi teenimist. Otsus võtta oma sõbralt 10 000 dollari suurune laen ja kulutada see kõik kasiinosse võib tunduda vastutustundetu, kuid see tegi Archiele varanduse. Tema esimene peatus oli Binioni hobuseraua Las Vegase kasiinos, kust algas tema võiduseeria.

Mõne aja pärast oli ta teeninud 17 miljoni dollari varanduse, olles mänginud kõige lugupeetumate mängurite vastu, sealhulgas Chip Reese, Stu Ungar ja Doyle Brunson. Crapi mängides pani Archie panused vahemikku 100 000–300 000 dollarit. Võiduseeria jätkus punktini, kus tal oli üle 40 miljoni dollari. Selle aja jooksul kadus ta kasiinostseenist alles 1995. aastal naasmiseks. Seekord polnud õnn tema poolel. Ta tegi umbes kolme nädala jooksul 30 miljoni dollari suuruse kahjumi

William Lee Bergstrom

William tegi oma esimese suure võidu hobuseraua kasiinos, mille omanik oli Benny Binion. Kihlveos kiitis omanik, et suudab sobitada iga kasiinosse tehtud panuse. Seda kuuldes kogus William 777 000 dollarit sularaha ja kandis selle kohvris kasiinosse. Ta oli nii enesekindel, et tõi võidu laadimiseks kaasa tühja koti. Õnneks võitis ta panuse ja teenis 1 554 000 dollarit. Kahel teisel korral võitis William 190 000 ja 90 000 dollari väärtuses mittepanustatud panuseid.

Stanley Fujitake

Stanly läks rekordiks kui kõigi aegade osavaim Crapsi mängija. Teda autasustati oma karjääri jooksul neli korda kuldse käega. Üks tema silmapaistvamaid kräppide mängimise juhtumisi juhtus 1989. aastal Las Vegases asuvas California hotellis ja kasiinos. Ta jooksis kolm tundi võidupanuseid. Lõpuks oli Stanely teinud 118 panust ja võitnud 1 miljon dollarit.

Patricia Demauro

Patricia sai kuulsaks sellega, et oli esimene kogenematu mängija, kes võitis pikima crapside seeria. Teist korda crapsit mängides panustas ta 100 dollarit ja võitis 180 000 dollarit. Tema õnnelikku seeriat hõlmas 154 rulli, mis võttis aega 4 tundi ja 18 minutit. Ebatõenäolised sündmused leidsid aset Atlantic Citys, kus Patricia mängis sageli videopokkerit ja slotimänge.

Tundmatu tulistaja Caesarsi palees

Üks intrigeerivamaid lugusid Las Vegases räägib tundmatust craps -laskurist, kes võitis üleöö mängides 2 miljonit dollarit. Keegi ei teadnud tema nime ega päritolu. Spekulatsioonide kohaselt oli ta Hollywoodi juht.

Lõplikud mõtted

Ülaltoodud jaotiste lugudest ilmneb, et craps on üks kasumlikumaid kasiinomänge. Kasumi realiseerimiseks ei pea te olema kogenud ega mängima tohutu pangarahaga. Täringud põhinevad juhusel ja võidab, kui see on teie õnnepäev.

First Person Craps (Evolution) ülevaade
2021-12-15