Parima Crapsi strateegia elemendid

Uudised

2021-07-14

Elav ja tempokas kraps on üks neist kõige populaarsemad mängud mis tahes kasiinos. Lisaks lõbusale pakkumisele on craps ka hasartmänguasutuse parimate koefitsientide hulgas, olgu see siis maismaal või veebis. Mõni algaja võib mängu alguses hirmutada. Kuid harjutades saavad nad katsetada erinevaid kihlvedude meetodeid ja töötada välja parima craps-strateegia, et suurendada oma võimalusi võita craps-mänge.

Parima Crapsi strateegia elemendid

Järgnevalt on toodud mõned tehnikad, millest edukad mängijad on crapsilauas abi leidnud.

Kihlveosüsteemidest eemal hoidmine

Oluline on meeles pidada, et kasiinomajal on paljudes mängudes matemaatiline eelis, sealhulgas kräppides. Enamikul juhtudel on harva mõni kihlveosüsteem, mis suudaks maja serva tõhusalt välja juurida.

Martingale süsteem on üks populaarsemaid kihlveosüsteeme. Kuigi seda kasutavad tavaliselt ruletimängijad, on see Craps-lauas esinenud. Selles süsteemis kahekordistab mängija iga kaotusega oma panuse suurust. Järgmise panuse eesmärk on hüvitada eelmise panuse kahjum.

Kaotuste seeria käitamise oht on aga märkimisväärne. Ja kui mängija kaotab mitu korda järjest, on ta võimeline tabeli piiridesse jõudma. Rääkimata sellest, nende rahakassa võib saada märkimisväärse löögi.

Madalaima maja servaga panuste valimine

Millal krapsude mängimise õppimine- võrguühenduseta või võrguühenduseta - üks headest õppimisvõtetest on panuste tegemine, millel on kõige madalam eelised. Maja serv prognoosib, kui palju mängijad kaotavad keskmise aja jooksul iga panuse eest.

Nii et kui näiteks 1,41% on majaeeline, võib iga 100-dollarise panuse korral mängija kaotada umbes 1,41 dollarit.

Osa heast crapsistrateegiast on meeles pidada, et crapsilauas pakuvad lihtsad panused paremaid koefitsiente. Teisalt võivad keerulised panused põhjustada halvemaid koefitsiente.

Maksimaalse koefitsiendi panuse võtmine

Koos topelt-up panusega pole koefitsiendipanusel maja eeliseid. Paaritu panuse tegemiseks peab mängija eelnevalt panema söödu või mitte panustama, kui laskur oleks pidanud punkti panema. Panustamine, kas laskur paneb punkti enne seitsmevõistlust, on paaritu panus.

Kasiinodel on tavaliselt 3-4-5x koefitsienditabel, mis võimaldab mängijatel panustada 3–5 korda suurem kui nende esialgne panus koefitsiendipanusele. Samuti suurendab maksimaalse koefitsiendi ennustamine mängija võimalusi võidelda igal ringil.

Piisava pangakonto olemasolu

Maja eelise märkimisväärseks langetamiseks vajavad krapsimängijad panuste tegemiseks piisavalt raha. Kui mängija läheb craps-lauale näiteks 100-dollarise pangakassaga ja minimaalne panus on 10 dollarit, ei saa ta endale lubada maksimaalset koefitsiendikihti 10-kordse koefitsiendi korral.

Niisiis, hea craps-strateegia oleks mängida mängu piisava bankrolliga, mis võimaldaks mängijal mitu korda panustada maksimaalse koefitsiendiga.

Savvy craps mängijad kipuvad kehtestama ka võidu eesmärke ja peatama kaotuste piirid. Näitena määrab mängija peatumiskaotuse piiriks 100 dollarit 300-dollarise pangakapitali korral. Kui nende kaotus ulatub 100 dollarini või rohkem, lõpetavad nad mängu. Samamoodi lahkuvad nad lauast, kui nad on selle summa võitnud, näiteks kui võidueesmärk on 200 dollarit.

First Person Craps (Evolution) ülevaade
2021-12-15