Veebikasiinodes kõige paremini tasuvad Crapsi variatsioonid

Uudised

2021-07-28

Mis puutub populaarseimatesse kasiinomängudesse, siis on craps teiste seas ka mitmeaastaste lemmikute, nagu blackjack, pokker ja rulett, seas. Mis veel, krapsude mängimise õppimine ja mõistmine jama reeglid pole nii keeruline, mistõttu on see ideaalne mäng neile, kes on kasiinomaailmas uued.

Veebikasiinodes kõige paremini tasuvad Crapsi variatsioonid

Jagades oma juured Inglismaale ja Prantsusmaale 18. ja 19. sajandil, on craps tänapäeval kinnisvara nii maismaistes kui ka veebikasiinodes. Ja kuna seal on erinevaid variatsioone, võivad crapsi reeglid, crapsi koefitsiendid ja crapsi väljamaksed olla erinevad. Üldiselt on järgmised kõige paremini tasustatavad veebipõhised variatsioonid.

Panga Craps

Populaarseim Crapsi variant, Bank Craps, hõlmab spetsiaalset crapsi tabelit ja paigutust. Selles mängus, mida nimetatakse ka Las Vegas Crapsiks, tehakse kõik panused maja vastu. Panuseid on erinevat tüüpi, mida mängijad peavad teadma oma craps-strateegia väljatöötamiseks. Need panused hõlmavad järgmist:

  • Pass Line panus
  • Ära edasta liinipanust
  • Tule kihla
  • Ära tule kihla vedama
  • Rullpanus

Bank Crapsi reeglites on öeldud, et mängija teeb panuse, asetades sularaha või žetoonid krabilaua vastavasse ossa enne täringu veeretamist.

Crapless Craps

Muidu kui "kunagi jama" ja "ruse jama", leiutas Crapless Crapsi Bob Stupak, kelle eesmärk oli luua mäng, kus mängijad ei saaks kunagi kaotada Pass Line'i panust, veeretades 2, 3 või 12 tulekul - välja rull. Selles mängus vähendatakse maja eeliseid, samal ajal kui crapsi koefitsiente mängija kasuks suurendatakse.

Lisaks võivad mängijad maja eeliseid veelgi vähendada, kui nad otsustavad teha suuri tasuta koefitsiendipanuseid. Sel põhjusel pole Crapless Craps paljude kasiinode seas lemmik, kuna see pole nende jaoks nii kasumlik.

New York Craps

Vaatamata nimele sai New York Craps tegelikult Jugoslaaviast. Kõige populaarsem on see aga Ühendkuningriigis ja Ameerika Ühendriikide idarannikul. Need on mõned peamised erinevused New York Crapsi ja teiste Crapsi variantide vahel:

  • Tavalise crapsi tabeli asemel kasutab see kahe otsaga edasimüüjate tabelit. Kaks erinevat edasimüüjat asuvad laua kahes otsas, samal ajal kui boksimehe mõlemal küljel seisavad kaks poksijat.

  • New York Craps ei luba panuseid tulla ja ära tule. Koha ja tühiku panused pole samuti saadaval.

  • Selle crapsi variandi puhul on maja kõigi võidupanuste puhul 5% eeline. Sellel on ka veidi halvem koefitsient võrreldes Bank Crapsiga.

Kõrgpunktid

Üks peamisi põhjusi, miks High Point Craps on üks enim makstud crapsi variante, on see, et see toimib mängija kasuks. Seda seetõttu, et kui krapsanumbrid 2 ja 3 ilmuvad väljumisrullile, ignoreeritakse neid täielikult. Kui täringud on tagasi visatud, võidab mängija, kui ta viskab edukalt 11 või 12.

Mis tahes muu kogusumma tähistatakse punktinumbrina. Võitmiseks peab mängija veeretama suurema arvu kui punktinumber. Mängijad võivad selles variatsioonis oodata isegi väljamakseid, samuti maja eeliseid 2,35%.

First Person Craps (Evolution) ülevaade
2021-12-15